Een overzicht van de deelnemers aan de Open Ateliers Vlaardingen 2018. Klik HIER voor de actuele folder/routekaart.
 
* alleen zaterdag ** alleen zondag
 

Locatienummer Naam Adres Discipline
01/ Mirjam Boomert Waterleidingstraat 4 Textiel, fotografie, poëzie
02/ Marvin Andujar Alonso Kon. Wilhelminahaven ZZ 2a (Kroepoekfabriek) 3D Illustraties
02/ Nathalie van Tienen Kon. Wilhelminahaven ZZ 2a (Kroepoekfabriek) Schilderijen, schetsen
02/ Landa Penders Kon. Wilhelminahaven ZZ 2a (Kroepoekfabriek) Fotografie
02/ Annemieke Rodenburg Kon. Wilhelminahaven ZZ 2a (Kroepoekfabriek) Tekeningen
02/ Robbert Roskam Kon. Wilhelminahaven ZZ 2a (Kroepoekfabriek) Schilderijen
02/ Mélanie van Tienen Kon. Wilhelminahaven ZZ 2a (Kroepoekfabriek) Schilderijen
03/ José Melis 2de Leyden van Gaelstraat 192 Fotomanipulaties, plastieken, bustes en kleine beeldjes van papier
04/ Caty Blom Oosterstraat 72 Goud & Zilversmid
05/ Irma Rengur Callenburgstraat 39 Gemengde techniek
05/ Ilona Bruins Callenburgstraat 39 Textielobjecten
05/ Angèle Lazet Callenburgstraat 39 Schilderijen
06/ Rudi Atman Oosthavenkade 8 Schilderijen
07/ Jan van Dorp Voorstraat 31 Schilderijen/beelden
08/ Hans Rikken Emaus 44 B Schilderijen
08/ Ton Delfos Emaus 44 B Fotografie
08/ Marian Langelaan Emaus 44 B Schilderijen
09/ Atie Keizerwaard Hoogstraat 37 Schilderijen
10/ Arno Bauman Hoogstraat 51 Fotografie
11/ Atelier Susan Ruiter Hoogstraat 125 Schilderijen, beelden
12/ Galerie Har Hensgens Smalle Havenstraat 13 NNB
13/ Eric Hulsman Rijkestraat 2 Goud & Zilversmid
13/ Monique Gevaerts Rijkestraat 2 Goudsmid
13/ Esther van Duffelen Rijkestraat 2 Fotografie
14/ Frederiek van der Klugt Landstraat 36 Beelden
15/ Beaty Czetö Landstraat 49 schilderijen, tekeningen, elektrografiek
15/ Willem Overtoom Landstraat 49 Fotografie
16/ Cees Eykelenboom Landstraat 53 Schilderijen, tekeningen
17/ Look J. Boden Vetteoordskade 12 Fotografie
17/ Jasha Garritsen Vetteoordskade 12 Fotografie
17/ Audrey den Boer Vetteoordskade 12 Viltkunst
17/ Bianca van Londen Vetteoordskade 12 Objecten
18/ Anthony van Gelder** P.K. Drossaartstraat 194 Schilderijen
19/ Dike Hof Curaçaolaan 29 Beelden, installaties
20/ Magriet Mostert Curaçaolaan 31 Schilderijen
21/ Liesbeth de Kruijf Curaçaolaan 35 Schilderijen
22/ Frans de Winter Curaçaolaan 39 Beelden
23/ Karin van As Curaçaolaan 43 Grafiek, tekeningen, schilderijen
24/ Elly Zwaanswijk Curaçaolaan 45 Schilderijen, tekeningen en objecten
25/ Rinke Baaima Curaçaolaan 47 Schilderijen en organische beelden
26/ Dagcentrum Scala Reigerlaan 57 Diverse technieken